Petra Měchurová Academy

Další certifikát do sbírky. 
Je třeba si občas udělat radost.

„Konec nespokojenosti“ seminář, který je jedinečný a pokaždé úplně jiný. Informace které mi doposud nebyly zcela jasné, problémy které trápí ostatní kolegy a rady Petry Měchurové jak se lidově řečeno „nezbláznit“ to vše se probíralo v úzkém kruhu kadeřnic. Jsem velice vděčná, za jedinečnou možnost potkat se s kolegy z celé republiky a společně probrat co nás trápí a naopak co nám dělá největší radost. Následovně si pak vyslechnout od odborníků jak problémy řešit, nebo naopak neřešit ale předejít jim. Moc děkuji za skvěle strávenou neděli a už se těším na druhé kolo. 

Image

 

Média a jejich neúplné informace

Před Vánoci mě kontaktovala slečna z magazínu Teta, s prosbou o krátký článek pro jejich únorový výtisk. Nejdříve jsem chtěla odmítnout ale nakonec mne přemohla zvědavost. Jak to doopravdy s médii je? Odepsala jsme ji na její tři otázky, obratem mi přišla odpověď že velice děkuje a článek bude zveřejněn 15.2. v únorovém výtisku. 
Byla jsem velice zvědavá, jestli článek vyjde. Pokud ano, v jaké podobě? Jak byl napsán, nebo upravený? Počítala jsem i s verzí že bude otisknuto úplně něco jiného.

Image

 

Nejsem překvapená, článek je pouze osekaný... 
Přijde mi ale škoda nezveřejnit oreginál, je přece jen obsáhlejší a detailnější. 

Image


 

Kurzy a školení

Aneb když je práce koníčkem. 

25.4. a 26.4.- účast na finálním čtvrtém levelu kurzu REVLON 360° MASTER

Image

Image

Kontaktní informace

Nejen Vlasy Jana Burešová
Příčná 6
Praha 1
11000
Česká republika
IČ:
01352784
DIČ

Otevírací doba

Štěpánská 24, Praha 1

Pondělí - Pátek 10:00 - 20:00